Müügitingimused

E-POE MÜÜGITINGIMUSED

Veebipoe omanik herrkrakenmann.eu (edaspidi Veebipood) on MA & MK Invest OÜ (registrikood 14995021), tegevuskohaga Kuma tee 12 – 7  Peetri, Rae vald 75312, Harju maakond. Müügilepingu kehtivus, kaubad ja teave hinna kohta. Veebipoest kaupade ostmisel kehtivad müügitingimused: Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Kauba kohaletoimetamise eest tuleb maksta lisatasu. Kõik veebipoes müüdavate kaupade hinnad on eurodes. Kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ja kohaletoimetamisviisist. Kohaletoimetamise tasu kuvatakse ostjale. Teave kaupade kohta on toodud Veebipoes kauba kirjelduses.

Tellimuse esitamine

Kauba tellimiseks peate ostukorvi lisama soovitud tooted. Tellimuse sooritamiseks nõutavad andmeväljad tuleb täita ja valida sobiv kättetoimetamise viis. Seejärel kuvatakse tasu suurus. Turvaliselt saab maksta järgnevate makseviiside abil: Eesti pangalingid: Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank, Pocopay Visa / Mastercardi kaardimaksed Makseid vahendab Montonio Finance OÜ. Maksmine toimub väljaspool veebipoodi turvalises keskkonnas – pangalingiga tasumisel vastava panga turvalises pangakeskkonnas ja krediitkaardiga maksmisel Montonio Finance OÜ turvalises keskkonnas. Müüjal puudub juurdepääs kliendi panga- ja krediitkaardi andmetele. Leping jõustub alates sellest, kui Veebipoe arvelduskontole on toimunud laekumine. Veebipoe omanik on isikuandmete töötleja ja edastab maksete täitmiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötlejale Montonio Finance OÜ-le. Kui tellitud kaupa ei saa tarnida kauba aegumise tõttu või mõne muu probleemi tõttu, siis tuleb ostjat võimalikult kiiresti teavitada ja tagastada makstud raha (sh saatekulud) kohe, kuid mitte hiljem kui 14-päeva jooksul pärast teate saatmist.

Kohaletoimetamine 

Kaup saadetakse järgmistesse riikidesse: Eesti Vabariik Kauba kättesaamiseks on ostjal järgmised võimalused: Pakiautomaaditeenused mille pakkujateks on Smartpost, DPD, Omniva ja Venipak. Eestisisesed saadetised jõuavad ostja määratud sihtkohta tavaliselt 4 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumisest. Väljaspool Eestit toimub kohaletoimetamine 14 kalendripäeva jooksul. Erandjuhtudel on kauba kohaletoimetamise õigus kuni 45 kalendripäeva.

Taganemisõigus

Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus taganeda e-poes sõlmitud lepingust 14-päeva jooksul. Taganemisõigus ei kehti, kui ostja on juriidiline isik. 14-päevase tagastusõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaubad olla avatud ja kasutatud! Kui kaupa on kasutatud muul otstarbel kui see milleks see on ettenähtud on Veebipoel õigus vähendada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtusele. Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostust taganemise avaldus ja edastada e-posti aadressile info@krakenmann.com hiljemalt 14 päeva jooksul pärast kauba kättesaamist. Kauba tagastamise kulud kannab ostja välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjuseks on see, et tagastatav toode ei vasta tellitule (nt vale või defektiga toode). Ostja peab kauba tagastama 14 päeva jooksul pärast taotluse esitamist või esitama tõendi selle kohta, et ta on kauba ülalnimetatud aja jooksul tarninud vedajale. Veebipood tagastab ostjale kohe pärast kauba kättesaamist kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud ning seda hiljemalt 14 päeva jooksul. Veebipood võib keelduda tagasimaksetest seni, kuni on olemas leping, toodet ei ole tagastatud või kuni ostja on esitanud tõendid selle kohta, et see on tagastatud, olenevalt sellest, kumb toimub varem. Nõude esitamise õigus

Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt 30-päeva jooksul saates e-kirja aadressile info@krakenmann.com või helistades telefoni teel: +3725280554. Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale. Kui Veebipoest ostetud kaubal on defekte, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood defektsed kaubad. Kui kaupa ei saa parandada ega asendada tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga seotud tasud. Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15-päeva jooksul. Otseturundus ja isikuandmete töötlemine Veebipood kasutab ostja sisestatud isikuandmeid ainult tellimuse töötlemiseks ja kauba ostjale saatmiseks. Veebipood edastab kauba kohaletoimetamiseks transpordiettevõtetele isikuandmeid. Veebipood saadab uudiskirju ja pakkumisi ostja e-posti aadressile ainult juhul, kui ostja on avaldanud soovi veebisaidil e-posti aadressi sisestades ja on teatanud oma soovist saada otsepostiteateid. Ostja saab e-postile saadetud pakkumised ja uudiskirjad igal ajal tühistada, teatades sellest meile e-posti teel või järgides pakkumisi sisaldavas e-kirjas olevaid juhiseid.

Argumentide lahendamine

Kui ostjal on Veebipoe suhtes pretensioone tuleb need saata e-posti aadressile info@krakenmann.com või telefoni teel: +3725280554 Kui ostja ja veebipood ei suuda vaidlust omvahel lahendada saab ostja pöörduda Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelvalve Ameti poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ja avalduse esitada siin. Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelvalve Amet on pädev lahendama ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonitasus on tasuta. Ostja saab pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidluste lahendamise poole Platvorm.

Müüja registreerib e-poest ostu sooritamisel järgmised kliendi isikuandmed:
• Ees- ja perekonnanimi
• Telefoninumber
• E-posti aadress
• Kauba kliendile toimetamiseks vajalik postiaadress

Isikuandmete töötlemise eesmärgid

• Müüja kasutab kliendi isikuandmeid tellimuste töötlemiseks ja täitmiseks.
• Müüja kasutab kliendiga suhtlemiseks kliendi isikuandmeid tellimustega seotud probleemide korral – klienditugi (valed andmed, probleemid tellimuse täitmisega jne).
• Müüja kasutab kauba ülevaate koostamiseks kliendi ostuajaloo andmeid (kaup, kogus, kliendiandmed, kuupäev).
• Müüja kasutab kliendi ostuajalugu (kaup, kogus, kliendi andmed, kuupäev), et luua kaubast ülevaade.
• Müüja kasutab kliendile maksete tagastamiseks kliendi pangakonto numbrit.
• E-poe kasutaja IP-aadressi või muid võrguidentifikaatoreid töödeldakse e-poe pakkumiseks infoühiskonna teenusena ja veebikasutusstatistika koostamiseks.

Isikuandmete edastamine kolmandatele isikutele

• Müüja võtab kõik meetmed kliendi isikuandmete kaitsmiseks.
• Isikuandmetele pääseb ligi, parandusi saab teha ja veebipoe kasutajaprofiili teha. Kui ost on tehtud registreerimata kasutajana, pääseb isikuandmetele juurde klienditoe kaudu.
• Isikliku teabe kustutamiseks pöörduge e-posti teel klienditoe poole.
• Kustutamistaotlusele vastatakse hiljemalt ühe kuu jooksul ja täpsustatakse andmete kustutamise periood.
• Kliendi isikuandmeid hoitakse müüja andmesüsteemis 2 aastat.

Isikuandmete muutmine ja kustutamine

• Müüja võtab kõik meetmed kliendi isikuandmete kaitsmiseks.
• Isikuandmetele pääseb ligi, parandusi saab teha ja veebipoe kasutajaprofiili saab teha. Kui ost on tehtud registreerimata kasutajana, pääseb isikuandmetele juurde klienditoe kaudu.
• Isikliku teabe kustutamiseks pöörduge e-posti teel klienditoe poole.
• Kustutamistaotlusele vastatakse hiljemalt ühe kuu jooksul ja täpsustatakse andmete kustutamise periood.
• Kliendi isikuandmeid hoitakse müüja andmesüsteemis 2 aastat.

“Teie ettevõte on isikuandmete vastutav töötleja, teie ettevõte edastab maksete tegemiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Montonio Finance OÜ-le.”

Sisselogitud kasutajatele -10% kõikidelt toodetelt